درباره مركز آموزش ماموت


پذيرش فراگیر بدون نياز به مدرك پيش دانشگاهي در مركز آموزش ماموت مجتمع صنعتی ماموت ...مجتمع صنعتي ماموت در راستاي ايفاي مسئولیت اجتماعي خود، از شهريور ماه سال 1394 اقدام به تاسيس مركز آموزش علمي – كاربردي با هدف ارتقاي سطح دانش آكادميك و مهارتي همكاران و استفاده از تجربه و دانش اساتيد اين صنعت نموده است.

اين مركز فعاليت خود را با سه رشته ي جوشكاري، برق ماشين آلات صنعتي و مكانيك گرايش تعميرات ماشين آلات صنعتي در مقطع كارداني با 63 فراگیر آغاز نموده است.

کلاسهای این مرکز در نیمسال اول تحصیلی سال 1394، پس از برگزاری جلسه ي توجیهی و افتتاحیه رسمی مرکز توسط مدیریت محترم عامل مجتمع صنعتی ماموت، آغاز گردید و با حضور پرشور فراگیران در هر سه رشته در کلاسهای تئوری و عملی بصورت هدفمند و با ارائه 20 واحد درسی در هر رشته برگزار شد.

این مرکز تجهیز به محیط های کارگاهی و آزمایشگاهی مجهز بوده که قابلیت برگزاری دروس مربوطه را با امکان استفاده و بهره برداری کامل فراگیران از امکانات متناسب با رشته تحصیلی در هر مقطع زمانی را فراهم آورده است که با عنایت به تفکر حاکم بر شالوده مراکز آموزش علمی- کاربردی حول محور کسب دانشهای مهارتی، این مهم به نحو مطلوبی در این مرکز نمود پیدا کرده است.

این مرکز علیرغم جدید التاسیس بودن با صرف فعل توانستن، موفق به حضور پررنگ در نمایشگاه پژوهش و فناوری در آذر ماه سال جاری گرديد و با ارائه دستاوردهاي علمی پژوهشی که ماحصل تلاش بی وقفه فراگیران و اساتید مرکز آموزش علمی- کاربردی مجتع صنعتي ماموت بود، توانست نمایانگر شمه کوچکی از اقتدار خلاقانه و ابتکار محور این مرکز تازه تاسيس باشد.

مركز علمي – كاربردي مجتمع صنعتي ماموت، آمادگي خود را جهت پذيرش فراگیر بدون نياز به مدرك پيش دانشگاهي اعلام مي نمايد. جهت ثبت نام و انتخاب رشته مناسب؛ امكان مشاوره ي رايگان، ثبت نام اوليه در سايت سازمان سنجش و انتخاب آگاهانه رشته در اين مركز وجود دارد.

از ديگر شاخصه هاي اين مركز، امكان برگزاري كلاسها در آخر هفته و ساعات غير اداري و برگزاري دوره هاي تك پودمان مي باشد. دوره هاي تك پودمان، دوره هاي كوتاه مدت شغل محور مي باشد كه در يك ترم، اطلاعات تخصصي مربوط به يك شغل خاص به صورت كاملا اختصاصي، تئوري و عملي آموزش داده مي شود و در نهايت مدرك دانشگاهي اعطا خواهد شد. ضمنا در برخي از شرايط، مدارك تك پومان قابل معادل سازي با مقاطع دانشگاهي علمي – كاربردي مي باشد.

از شاخصه هاي غرور آميز اين مركز آموزش، بالانس فعاليتهاي آموزشي علمي- كاربردي با سه حوزه شاخص ديگر در زمينه تعالي دانش و بينش فني همكاران مجتمع و ساير عزيزان در استان البرز مي‌باشد كه با راهبري مركز جوار كارگاهي سازمان فني و حرفه اي، نمايندگي مركز آموزش فستو در استان البرز و همچنين همكاري با موسسات آموزشي معتبر در زمينه برگزاري دوره هاي متنوع، به موازات يكديگر و با نگاهي كانون محور و جامع، قابليت خود را در راستاي رشد و تعالي سرمايه هاي انساني به منصه ظهور رسانده است.
مركز آموزش ماموت


پذيرش فراگیر بدون نياز به مدرك پيش دانشگاهي در مركز آموزش ماموت مجتمع صنعتی ماموت ...

آدرس : اتوبان کرج ، قزوين ، 5 کيلومتر بعد از پل هوايي کردان - مجتمع صنعتی ماموت

تلفن : 44523400 9826+
تلفکس : 44526043 9826+

پست الکترونیک : uast@MammutGroup.com


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مركز آموزش ماموت میباشد شرایط استفاده  |  سیاست حفظ حریم خصوصی