درباره مجتمع صنعتی ماموت


پذيرش فراگیر بدون نياز به مدرك پيش دانشگاهي در مركز آموزش ماموت ...ماموت نامي شناخته شده در پهنه صنعت بين الملل به عنوان يكي از بزرگ ترين مجتمع‌هاي صنعتي كشور در سال 1371 فعاليت خود را در زميني به مساحت 50 هكتار آغاز نموده و در حال حاضر پس از گذشت بيش از يك دهه با احداث چندين كارخانه در وسعتي بيش از دو ميليون متر مربع مشغول مي باشد.
شركت با دارا بودن كادر فني مجرب و متخصص با هدف كيفيت برتر و توجه خاص مديريت ارشد سازمان به اين هدف با شعار (كيفيت برتر از آن ماست) توانسته است گام‌هاي بزرگ و موثري را در جهت پيشبرد صنعت كشور بردارد.
اين مجتمع با بهره گيري از دانش و تجربه داخلي و تكنولوژي شركت‌هاي معتبر خارجي، امكان توليد قابل رقابت با محصولات برتر جهاني بر اساس خواسته هاي مشتري را فراهم نموده كه در اين خصوص با برنامه ريزي به عمل آمده و تجهيز كارخانه هاي خود به ماشين آلات و كسب تكنولوژي روز دنيا، يكي از برترين و مطرح ترين صنايع در كيفيت توليد و حجم صادرات در سطح خاورميانه مي باشد.
ماموت به منظور افزايش توليدات خود و همچنين تسهيل نمودن صادرات اقدام به احداث كارخانه اي مدرن در كشورهاي حوزه خليج فارس و تأسيس شركت هاي تجاري در كشورهاي آلمان،‌كويت، سوريه و كشورهاي آفريقايي نموده است.
مجتمع صنعتي ماموت با تكيه بر رعايت استانداردهاي ملي و بين المللي و با بهره گيري از كليه توان مهندسي، تجربه و دانش فني، در راستاي تحقيق و توسعه و توليد پنج گروه محصولات متنوع در چندين نوبت به عنوان توليدكننده و صادركننده نمونه كشور انتخاب و از مقام محترم رياست جمهور، لوح برترين صنايع را در اين خصوص دريافت نموده است.
ماموت با توليدات خود علاوه بر پاسخگويي به نياز داخلي در تحقق اهداف توسعه اقتصادي كشور با صدور اين محصولات به سه قاره اروپا، آسيا و آفريقا گام هاي اثر بخشي برداشته است. به پيوست توضيح مختصري از محصولات توليدي ماموت جهت آشنايي بيشتر ارائه مي گردد.

ماموت معتبرترین نام در صنعت حمل و نقل، صنعت ساختمان، صنايع مخابراتي و سيستم هاي پيشرفته با نوآوری و بهره مندی از تکنولوژی برتر است كه توليدات زير را با كيفيتي بالا در ليست توليدات خود دارد:

الف) ساخت انواع تريلر – تریلی
تریلی - تريلر چادري
تریلی - تریلر چادري دو محور
تریلی - تریلر چادري سه محور
تریلی - تریلر چادري كشويي سه محور
تریلی - تریلر جمبو سه محور سقف كشويي
تریلی - تريلر يخچالي سه محور
تریلی - تريلر كمپرسي
تریلی - کمپرسی - تریلر كمپرسي دو محور
تریلی - کمپرسی - تریلر كمپرسي سه محور
تریلی - تریلر کفی
تریلی - تریلر کفی دو محور
تریلی - تریلر کفی سه محور
تریلی - تريلر كانتينر بر
تریلی - تریلر کانتینربر دو محور
تریلر کانتینربر سه محورتریلی -
تریلی - تریلر کانتینربر سه محور شش متری
تریلی - تريلر تيغه تانكرتریلی - تریلر تیغه تانکر دو محور
تریلی - تریلر تیغه تانکر سه محورتريلر كمر شكن (سه محور)
تريلر تانكر
تریلی - تریلر تانکر TT527A 33200 لیتری
تریلی - تریلر تانکر TT527E 38000 لیتری

ب) اتاقهاي ايزوله و حمل بار
کیفیت، زیبایی و سرعت در تولید، متمایز ترین نکات در تولید اتاقهای ایزوله و حمل بار است.سردخانه‌های ثابت و متحرک ماموت پاسخی مناسب به نیازهای کلیه تولید کنندگان مواد غذایی، دارویی، شیمیایی و سایر اقلام داده است.انواع آن:
اتاق حمل بار
اتاق حمل نوشابه
اتاق يخچالي

ج) تولید انواع قطعات پیش ساخته (ساندویچ پانل - ساندویچ پانل)
ماموت ساندویچ پانل در انواع سقفی و دیواری و سردخانه ای تولید می‌نماید. پانل‌های مذبور با توجه به ویژگی‌های خاص، عایق بسیار مناسبی در برابر حرارت، صوت و رطوبت می باشند. زیبایی، سرعت در تولید و مونتاژ، سبک و تنوع تولید، توجه بسیاری از متخصصین و مهندسین عمرانی را جلب نموده و از این رو به جرات می توان گفت این محصول قابلیت اجرا در بیشتر پروژه ها را دارد. جنس ورق ها از فولاد مخصوص با روکش آلوزینک (آلیاژ روی و آلومینیوم) به همراه فوم پلی اورتان می باشد.

د) کانکس، خانه های پیش ساخته و شلترهای مخابراتی
کانکس‌های ماموت دارای ویژگی‌های خاصی از قبیل سبکی، مقاومت و استحکام، عایق در برابر گرما و سرما و قابلیت اتصال به یکدیگر جهت ایجاد فضاهای بزرگتر را داشته و کانکس‌ها طبق نظر متقاضی طراحی، پارتیشن بندی و تجهیز گردیده و بهترین گزینه برای فضای قابل انتقال می باشد. انواع آن:
كانكس تا شو
كانكس استاندارد

ه) انواع اسکلت و سازه های فلزی
تولید انواع سازه های فلزی با فولاد مخصوصST52 با اتصالات پیچ و مهره و انواع پاپیرکهای صنعتی از دیگر محصولات ماموت به شمار می آید.
گروه تحقیق و توسعه ماموت همواره در حال کار بر روی تولید برخی از محصولات و مدل‌هاي جدید است كه به‌تدريج در اين سايت به اطلاع مشتريان محتـرم خواهد رسيد.
مركز آموزش ماموت


پذيرش فراگیر بدون نياز به مدرك پيش دانشگاهي در مركز آموزش ماموت ...

آدرس : اتوبان کرج ، قزوين ، 5 کيلومتر بعد از پل هوايي کردان - مجتمع صنعتی ماموت

تلفن : 44523400 9826+
تلفکس : 44526043 9826+

پست الکترونیک : uast@MammutGroup.com


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مركز آموزش ماموت میباشد شرایط استفاده  |  سیاست حفظ حریم خصوصی