گروه صنعتي ماموت مجموعه اي از برندها و توليد كنندگان معتبر و شناخته شده در عرصه توليد خودروهاي سبك و سنگين، انواع تريلر، كمپرسي و تانكر،‌ساندويچ پانل و كانكس، تجهيزات و سيستم هاي مخابراتي و‌ساختماني مي باشد. همچنين اين شركت با عرضه سيستم مديريت يكپارچه sap به عنوان برترين برند نرم افزاري صنعت و ارئه خدمات پشتيباني آن ، گستره خدمات خود را بيش از پيش با چشم اندازي متعالي وسعت بخشيده است. همچنين اين شركت نمايندگي رسمي شركتهاي بزرگ و معتبري مانند فولكس واگن و اسكانيا مي باشد.معرفی گروه صنعتی ماموت
استارتاپ چيست؟

شرکت نوپا یا استارتاپ startup، کوتاه‌شده عبارت (startup company) به یک شرکت یا کسب‌وکار گفته می‌شود که معمولاً به تازگی و در نتیجه کارآفرینی ایجاد شده‌است، رشد سریعی دارد، و در جهت تولید راه حلی نوآورانه و دوام‌پذیر برای رفع یک نیاز در بازار شکل گرفته‌است.

این شرکت‌ها معمولاً مبتنی بر ایده‌هایی ریسک‌پذیر هستند که مدل کسب و کارشان مشخص نیست و بازار هدفشان نیز در حد فرض است. شرکت‌های نوپا می‌توانند در هر حوزه‌ای ایجاد شوند، ولی اغلب به شرکت‌هایی گفته می‌شود که رشد سریعی دارند و در زمینه تکنولوژی فعالیت می‌کنند.


رويداد استارتاپ صنعتي به سبك ماموت!!!!!!!!!رويداد استارتاپ صنعتي ماموت یک رویداد خاص تجربي است كه براي اولين بار در ايران با شيوه اي مدرن برگزار می‌گردد. استارتاپ ها در حالت كلي ( در اكثر اوقات با نام تجاري startup weekend) در سه روز برگزار مي گردند كه در این برنامه شرکت کنندگان گرد هم می‌آیند تا طرح ها وایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.

این برنامه جهانی تا بحال در بیش از ۱۰۰۰ شهر دنیا ( ۱۳۵ کشور ) برگزار گردیده و شبکه پهناوری از مشتاقان کارآفرینی را پدید آورده است. در استارتاپ ویکند ایده‌های زیادی مطرح می‌شوند اما آنچه در این برنامه اهمیت فراوان دارد فقط اجراست ! در این برنامه، شرکت کنندگان همگی در یک فضای مشترک قرار می‌گیرند و با کمک مربیان خبره ایده‌ها را به کسب و کار تبدیل می‌نمایند. در پایان برنامه تیم‌ها پروژه‌های خود را به هیئتی از داوران که از میان جامعه سرمایه‌گذار و استادان دانشگاهی و کارآفرینان هستند، ارائه می‌نمایند.در راستاي ارتقاء هرچه بيشتر دانش داخلي و افزايش بازده توليد و ارتقاء كيفيت محصولات مرتبط، دانشگاه علمي-
كاربردي شهرك صنعتي ماموت از دانشگاهها ،پاركهاي علم و فناوري ،پژوهشگاههاي علمي ،مراكز رشد كل كشور ،شركت هاي دانش بنيان، نخبگان ،دانشجويان و... دعوت به عمل مي آورد تا در اين رويداد صنعتي شركت نمايند. اين رويداد كه با پشتيباني گروه صنعتي ماموت و همكاري موسسه نوفن حامي البرز به عنوان كارگزار رسمي برگزاري اين رويداد و با برند رسمي "ماموت تك" درمحورهاي طراحي، ساخت، مهندسي معكوس، بومي سازس و بهينه سازي برگزار مي گردد، در اين وسعت و با استانداردهاي بالا در نوع خود كم نظير و بي سابقه مي باشد.
با توجه به ماهيت صنعتي گروه صنعتي ماموت و نياز به ايده ها و طرح هاي صنعتي و نيمه صنعتي و با عنايت به زمانبر بودن مراحل خلق و اجراي ايده ها، مدل مرسوم رويدادهاي استارتاپي جهت برگزاري توسط گروه صنعتي ماموت با تغييراتي همراه مي باشد كه به صورت زير تعريف مي گردد.

1- مرحله جذب طرح ها و ايده ها از 1397/10/01 الي 1398/03/31
2- برگزاري رويداد 1398/04/20
جهت كسب اطلاعات بيشتر و مشاوره تخصصي در خصوص نحوه تكميل فايل ها با شماره هاي زير تماس حاصل فرماييد.

02644526043
02634764078
09355047676

آدرس : اتوبان کرج ، قزوين ، 5 کيلومتر بعد از پل هوايي کردان - مجتمع صنعتی ماموت

تلفن : 44523400 9826+
تلفکس : 44526043 9826+

پست الکترونیک : uast@MammutGroup.com


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مركز آموزش ماموت میباشد شرایط استفاده  |  سیاست حفظ حریم خصوصی