دانشگاه جامع علمي-كاربردي در راستاي ارتقا سطح دانش و تكنولوژي داخلي و پيشبرد صنعت و خدمات در كشور اقدام به تصويب مجوز تاسيس مركز نوآوري به مراكز داراي صلاحيت علمي و فني نموده است كه وظيفه اين مراكز ايجاد فضاي خلاق و مناسب جهت رشد ايده ها و كمك به جمع آوري ايده هاي نو كشف استعدادهاي جديد و به كارگيري و هدايت آنها با هدف رشد خدمات و صنايع داخلي كشور مي باشد. در همين راستا مركز علمي-كاربردي مجتمع صنعتي ماموت با توجه به دارا بودن پتانسيل هاي علمي و پژوهشي بالا و همچنين امكانات سخت افزاري مناسب مجوز مركز نوآوري در سال 1397 دريافت نموده كه با تلاش تيمي بسيار در مسير اهداف فوق حركت مي نمايد.

طبق تعریف صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران، مرکز نوآوری، "مرکزی است متشکل از یک یا چند تیم نوآور که با همکاری مراکز تحقیقاتی و شرکت‌های متقاضی محصولات جدید در یک حوزه تخصصی در چارچوب برنامه‌ای بلندمدت با هم همکاری می‌کنند".

از جمله اقدامات و پشتيباني اين مركز، حمايت از برگزاري استارتاپ هاي صنعتي است كه در همين راستا و با همكاري گروه صنعتي ماموت نخستين استارت آپ صنعتي با محورهاي مختلف و نياز روز صنايع با هدف دريافت ايده هاي نو و كارآمد در تيرماه سال 98برگزار خواهد شد. مركز نوآوري با در اختيار گذاشتن امكانات و فضاي كافي جهت رشد و محقق شدن ايده هاي منتخب قدمي نوين و مهم را ايفا مي نمايد.تيم هاي فني و علمي مستقر در مركز نوآوري مجتمع صنعتي ماموت نيز به ياري علمي و مديريتي صاحبان ايده ها خواهند شتافت. اميد است با اقدامات بالا گامي بزرگ در راستاي رشد صنعت در كشور براشته شود.

جهت ثبت ايده استارت آپي خود به روي لينك زير كليك كنيد.

اهداف مراکز نوآوری

1. ایجاد محيطي خلاق و متفاوت برای بروز خلاقیت، رشد و پرورش ایده‌های نو
2. حمایت از طرح‌های فناور صنعتي و خدماتي در راستاي دانش بنيان سازي محصولات
3. کمک به ايجاد شرکت‌های دانش‌بنیان
4. ایجاد ارتباطي مدون و توسعه يافته بین دانشگاه و صنعت
5. ایجاد بستر مناسب برای کارآفرینی، اشتغال و تجاری‌سازی محصولات
6. گسترش فناوری و ایجاد بستر تجاری‌سازی محصول نهایی و معرفی آن به بازار تجاری‌سازی

جهت ثبت ايده خود وارد لينك https://www.nofan.ir/register شويد و پس از ايجاد حساب كاربري از قسمت ورود اعضا ( بالاي سايت سمت چپ) وارد حساب كاربري شده و ايده خود را ثبت نماييد.
آدرس : اتوبان کرج ، قزوين ، 5 کيلومتر بعد از پل هوايي کردان - مجتمع صنعتی ماموت

تلفن : 44523400 9826+
تلفکس : 44526043 9826+

پست الکترونیک : uast@MammutGroup.com


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مركز آموزش ماموت میباشد شرایط استفاده  |  سیاست حفظ حریم خصوصی